See this page in: Afrikaans, Arnavutça, Català, Bulgarca, çek, Hollândaca, İngilizce (English), Fransızca, Almanca, Macar, Endonezyaca, Portekizce, Russian, İspanyolca

Demek İsa Mesih’i takip etmeye karar verdiniz!

Lütfen kararınızı bizlerle paylaşmak için kısa bir sürenizi ayırın, teşvik edici ve hayırlı olur. Eğer sizinle irtibatlaşmamızı istiyorsanız, lütfen iletişim bilginizi sağlayınız. Size, sonraki adımlarınızla ilgili genel önerimler içeren bir e-posta cevabı yollarız. (Merak etmeyin, isminiz hiçbir e-posta listesine katılmayacak ve isminiz paylaşılmayacaktır.)


Bu formun amacı SADECE ChristianAnswers.Net’i ziyaretiniz sonucunda İsa Mesih için bir karar verdiyseniz, bize bildirmeniz içindir. Lütfen, genel sorularınız veya fikirleriniz için bu formu kullanmayın. (Onun için başka bir form var.)

(asağıdakilerden birini seçiniz)

Web sitenizi kullanma sonucunda şimdi dua ettim ve İsa Mesih sayesinde ölümsüz hayatı kabul ettim.

Günahlarımdan kurtulmak için dua ettim ama ölümsüz hayattan hâlâ emin değilim.
(Bu konuda sık-sorulan-sorular sayfamızda verilen cevapları okuyunuz)

Hayatımı yeniden İsa Mesih’in hizmetine adamaya karar verdim. [Günahlarınızı itiraf ederek Ona dua edin. Tövbe edin. Bu günden itibaren Ona layik bir hayat yaşayabilmek için Ondan yardım dileyin.]

Eğer İsa Mesih’i takip etmeye henüz karar vermediniz ama buna ilginiz varsa ve yardım istiyorsanız, bize e-posta. yollayınız. (Bu formu kullanmayın.)

Günahlardan kurtuluş, Tanrı’nın affı, veya ilgili konularla SORULARINIZ mı var? CEVAPLAR sadece bır tıklama mesafesinde


İsim:
E-posta:
Adres:
Düşüncelerinizi aşağıya yazın. Eğer gönüllülerimizden birinin sizinle e-posta ile irtibata geçmesini istiyorsanız, lütfen isteğinizi belirtiniz.
Cinsiyetim: Erkek Kadın