Parched Earth. Illustration copyrighted. Do you know…

Чому Бог дозволяє безневинним людям вмирати? Відповідь

А що ж про факт страждання? Хіба це не доводить, що Бога не існує і ми самі по собі? Відповідь Відповідь

А ВИ достатньо хороші, щоб потрапити до раю? Відповідь

Man chose to rebel against God.

Цей вибір обернувся падінням (гріхом).

Просто кажучи, гріх це непокора до Бога. Він - Творець, і люди повинні покорятись Йому. Більш того, Бог є взірцем праведності. Гріх спричиняє духовну розлуку з Богом та фізичну смерть. Ця розлука відбувається тому що Бог - ідеальний та праведний. Його праведність не може жити поруч з гріховністю, і його справедлівість не може дозволити гріху залишитись безкарним.

В результаті гріха, природний світ також був проклятий та почав вмирати. Земля стала менш родючою, їжі майже не було. Людині доводилось працювати важче, щоб зібрати менше врожаю. Людство також зрозуміє, який еффект гріх має на взаємини, ведучи до жорстокості, вбивства, жадання та порождаючи дисгармонію поміж родини.

Людство продовжує грішити, живучи в повстанні проти Бога, Творця. Через це світ сьогодні і наповнений стражданням. Людина повинна нести відповідальність за знищщення досконального творіння Бога.

Із-за нашої гріховності, людина не може знати або відчувати любові та товариства Бога, незважаючи на все намагання досягти Бога через власні гарні справи, релігіозні ритуали чи філософіі.“Бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави” (Римлянам 3:23).

Переклад: Альона Хінчук

To Next Page