Чи є Ісус Христос відповіддю на Ваші питання?

Чому?
Чому світ - такий, яким він є? (наповнений ганьбою, стражданнями, смертю та жорстокістю)
Якщо Бог - всезнаючий, всемогутній і люблячий… невже він насправді створив би такий мир?

Який світ створили б Ви…Якщо б Ви були Богом?
Світ без страждань.
Світ, в якому люди відносятся один до одного з добротою та справедливістю.
Світ, в якому панує любов, злагода і свобода.
Достатньо дивно…
Саме такий світ Бог і створив з самого початку.

1. Наш люблячий Бог створив ідеальний рай для людства! (Бог є Творцем)
Ідеальність “І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, вельми добре воно!” (Буття 1:31)
Нема ні страждань, ні смерті, ні гноблення - є тільки свобода жити прекрасним життям.
Тому що Бог створив все, що існує - Він є володарем всього.
Бог дав людині вибор - або жити згідно Його законам, або жити у повстанні, і не приймати Його справедливих повноважень. Бог не є жорстоким правителем, Він дав всього-навсього одне правило…


2. Людина зробила свій вибірр на користь повстання.
Бажаючи жити як їм заманеться, згідно тому, що вони вважали правильним, люди зробили свій вибір — повстати проти Бога. Цей вибір обернувся падінням (гріхом). Просто кажучи, гріх — це непокора до Бога. Він — Творець, і люди повинні покорятись Йому. Більш того, Бог є взірцем праведності. Гріх спричиняє духовну розлуку з Богом та фізичну смерть. Ця розлука відбувається тому що Бог — ідеальний та праведний. Його праведність не може жити поруч з гріховністю, і його справедлівість не може дозволити гріху залишитись безкарним.

В результаті гріха, природний світ також був проклятий та почав вмирати. Земля стала менш родючою, їжі майже не було. Людині доводилось працювати важче, щоб зібрати менше врожаю. Людство також зрозуміє, який еффект гріх має на взаємини, ведучи до жорстокості, вбивства, жадання, та порождаючи дисгармонію поміж родини.

Людство продовжує грішити, живучи в повстанні проти Бога, Творця. Через це світ сьогодні і наповнений стражданням. Людина повинна нести відповідальність за знищення досконального творіння Бога.

Із-за нашої гріховності, людина не може знати, або відчувати любові та товариства Бога, незважаючи на все намагання досягти Бога через власні гарні справи, релігіозні ритуали чи філософіі. “Бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави” (Римлянам 3:23)


3. Через любов Бога до Свого створіння, Ісус Христос вмер за наші гріхи! (Бог є Спасителем)
Ісус прийшов, щоб пояснити правду відносно Бога, та та заплатити ціну за людьске повстання.
  • Від Іоанна 1:18 “Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, (Іісус Христос), Той Сам виявив був.”
  • ІІ до Корінтян 5:21 “Бо Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім!” Іншими словами, Ісус вмер за наші гріхи, щоб нам не довелось платити ціни, якої вимагає справделивість — вічної смерті.

Ісус вмер за наші гріхи, та, звитяжний, воскрес з мертвих. І до Корінтян 5:22 “Бо так, як в Адамі вмирають усі, так само в Христі всі оживуть,” та, знову ж таки, (вірші 54-57) “А коли оце тлінне в нетління зодягнеться, і оце смертне в безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: Поглинута смерть перемогою! Де, смерте, твоя перемога? Де твоє, смерте, жало?Жало ж смерти то гріх, а сила гріха то Закон. А Богові дяка, що Він Господом нашим Ісусом Христом перемогу нам дав.”

Ісус Христос — єдиний шлях для прощення наших гріхів, здобуття відносин з Богом, і отримання вічного життя. “А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками.” (До Римлян 5:8) Ісус сказав: “Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене.” (Від Іоанна 14:6).


4. Одного дня, Христос повернеться до нас і створить Новий Рай та Нову Землю.
Новий рай для тих, хто повірили у Нього, та були прощені за їхні гріхи.
Врешті-решт, Бог відновить рай. Там вже не буде ні смерті, ні страждань, ні зла. Наш досвід в цьому світі труднощів та тяжкої праці буде лише коротким моментом у порівнянні з дивовижною вічністю.

Ми проведемо вічність, досліджуючи нове творіння Бога… Як чудово це буде! Уявіть можливість мати цілу вічність для пізнання нескінченних творінь всезнаючого, всемогутнього Бога!

В Раю, ми будемо прославляти Бога за те, що Він є Творцем та Спасителем, “Достойний Ти, Господи й Боже наш, прийняти славу, і честь, і силу, бо все Ти створив, і з волі Твоєї існує та створене все!” (Одкровення 4:11)


5. Ваші гріхи можуть бути прощені, і Ви можете мати чудові відносини з Богом, Творцем та Спасителем!
Повірте у Нього, отримайте прощення, яке Він пропонує. “А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його” (Від Іоанна 1:12)

Довіртесь Богу для вічного життя в раю, “Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.” (Від Іоанна 3:16)

Довіртесь Богу, щоб сповна прожити ваше теперішнє життя. “Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали.” (Від Іоанна 10:10)


Це найважливіше рішення Вашого життя.
Не відкладайте це до іншого часу. Прийміть Божий дар життя сьогодні!
Біблія каже: “І як людям призначено вмерти один раз, потім же суд,” (Євреям 9:27) Одного дня, кожен із нас буде стояти лицем к лицю з Богом, що створив нас. І що станеться під час того суда, залежить від рішень, що Ви приймаєте вже зараз.
(Приклад молитви для прийняття Христового дару спасіння:)
“Боже, я знаю, что Ти хороший та люблячий. Ти створив цей світ ідеальним. Через гріхи, він був зруйнований та має бути відновлений Тобою. Я знаю, що я - грішник. Дякую Тобі за те, що Ти вмер замість мене, і простив мені мої гріхи. Дякую Тобі за те, що Ти дав мені нове життя, і на землі, і на небесах. Боже, допоможи мені бути відданим Тобі, та вести таке життя, що задовольнить Тебе. Во ім’я Ісуса, Амінь.”


Якщо Ви проказали цю молитву та прийняли Ісуса в своє сердце, Ви можете бути впевені, що Ваші відносини з Ним були оновлені. Бог більш не сприймає Вас як грішника. Бог, дивлячись на Вас, бачить безгрішного Іісуса Христа. “Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове!” ( 2 До Коринфян 5:17)

Ми були б раді чути від вас, та допомоги розпочати Ваше нове життя. Напишіть нам!

  • У вас є друзі-християне, або родичі, які були б раді почути про те, що Ви прийняли Христа?
  • Ви знаєте про яку-небудь гарну церкву, що допомогла б Вам стати більш освідомленим про своє нове життя?
  • Читайте Біблію та пізнавайте більше про Боже слово до людства!
  • Молитесь до Бога. Він піклується про Вас та хоче, шоб Ви звертались до Нього. Християнство — це відносини з Ісусом Христом!
Автор: Марк Ван Беббер з Films for Christ.
Надсилайте листи до:
Films for Christ | Christian Answers Network (ChristianAnswers.Net) | PO Box 577, Frankfort KY 40602, USA

Переклад: Альона Хінчук