See this page in: англійська (english), албанська, czech, голландська, французька, індонезійська, японський, іспанська, turkish

А Ви – ХОРОША людина?
Спробуйте найостаннішу перевірку…
 

Чи вважаєте Ви себе хорошою людиною? Багато людей саме так і вважають. Проте, думки більшості з нас розходяться на понятті «хорошості». Згідно з Біблією, Бог хороший, а Десять Заповідей являються Його стандартом. Отже, давайте глянемо на Закони Бога…З чистою совістю запитайте себе – чи Ви завжди виконували наступне:


 1. Хай не буде тобі інших богів передо Мною!
  (Чи Ви завжди любили Бога понад усе?)

 2. Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
  (Чи вигадували Ви собі бога, який Вам більше подобається, більше підходить?)

 3. Не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно.
  (Чи Ви колись вживали святе Ім’я Боже для неподобства?)

 4. Пам’ятай день суботній, щоб святити його!

 5. Шануй свого батька та матір свою.

 6. Не вбивай!
  (В очах Бога ненависть – також вбивство.)

 7. Не чини перелюбу!
  («кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм.» (lust, adultery) — Євангеліє від Матвія 5:27-28; це також відноситься і до позашлюбних інтимних відносин).

 8. Не кради!
  (Ви коли-небудь крали щось? –вартість речі не має значення.)

 9. Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!
  (Ви коли-небудь казали неправду, хоча б одного разу? Включаючи відповіді на ці питання?)

 10. Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!
  (Чи Ви коли-небудь заздрили тому, що мають інші?)

Згідно з Біблією, Бог покарає усіх вбивць, насильників, крадіїв, усіх тих, хто говорять неправду, і тих, хто зраджує у шлюбі. Він навіть буде судити наші слова та думки. Як Ви вважаєте, на Судному Дні вас буде визнано винними чи невинними у порушенні Божих заповідей?

Photo copyrighted.

Можливо Ви вважаєте, що Бог хороший, та не зверне увагу на Ваші гріхи. Але саме завдяки Його «хорошості» Він зробить все, щоб вбивці, насильники, крадії та інші отримали по заслузі. Він був би поганим Суддєю , якщо б не звернув уваги не несправедливість.

А Ви дотримувались Заповідей?

Згідно з Біблією, Закон – ідеальний. Він наказує і Вам бути ідеальними (від (Матвія 5:48). А Ви – ідеальні (в думках, словах, та вчинках)? Ви зможете потрапити до Раю?

Ви можете стверджувати, що Ви все одно хороші, але Бог каже, що це не так (див. Псалом 14:2-3). Один з вас каже неправду, а згідно з Писанням Бог не може обманювати.

Пам’ятайте, що всіх тих, хто говорить неправду, буде кинуто у Вогняне Озеро (Об’явлення 21:8). Божий Закон вимагає справедливості, і розплатою за гріхи є смерть та Пекло. Отже слухайте уважно, якщо бажаєте жити.

Сам Бог створив шлях для компромісу між Його справедливістю і добротою. Ми порушили Закон, а Він став людиною, щоб заплатити за це порушення. Ісус пережив страждання та помер на хресті, щоб Закон було виконано. Бог може пробачити нас і подарувати вічне життя!

Але Ви все ще можете вважати, що (віднині) Ви зможете дотримуватись Десяти Заповідей. Та хіба ми не знаємо, що навіть найкращі з нас казали неправду, крали, ненавиділи, були неспроможні любити Бога понад усе, та любити сусіда свого, як самих себе?

Тож як ми можемо прожити «хороше» життя, якщо ми вже згрішили проти Бога? За найкращим варіантом ми – змінені брехуни та крадії…але все ж таки Порушники Закону.

Подумайте про це таким чином

Чи продали б Ви одне з ваших очей за мільйон доларів? А обидва – за 50 мільйонів? Я впевнений, що ні. Ваші очі – безцінні, хоча вони – лише вікна до вашої душі. Тоді скільки повинна коштувати ваша душа (життя)?

Зважаючи на такі аргументи, що було б справедливою ціною за вічне життя? Воно є украй безцінним. І все ж таки, ми довіряємо своій «хорошості» провести нас до Раю; ми кажемо Богу: «Я повинен потрапити до Раю тому, що я зробив щось хороше у своєму житті, я заробив свій шлях туди».


Уявіть, що Ви хотіли дати мені зовсім нову (і дуже цінну) машину, але я сказав: «Я не можу взяти її! Мені соромно просто приймати такий подарунок…ось тобі 10 копійок за нього.» Я впевнений, що Ви були б дуже ображені такою патетичною спробою заплатити. Крім того, якщо б я заплатив за машину, це було б вже не подарунком, а покупкою…це було б моїм по праву.

Коли ми говоримо про потрапляння до Раю шляхом проживання хорошого життя, дотримування Десяти Заповідей і т.д., ми кидаємо Богу 10 копійок «самовдоволення», які є дуже великою образою для Нього, зважаючи на жертву, яку Він зробив. Єдина річ, яку ми можемо зробити – це принизити себе, покаятись у наших гріхах та отримати дар лише через віру вІсуса Христа.

Всемогутній Бог вже показав, наскільки Він Вас любить, коли Ісус страждав за Вас на хресті. І якщо Ви хочете довіряти своїй власній «хорошості», тоді Ви заявляєте, що Його мученицька смерть на хресті пропала дарма.

Розгублені?

Відео-онлайн: Чи потрапите Ви до Раю? Більшість людей невірно зрозуміли, як туди дістатись. Перейти

Скільки добра є достатньо? Відповідь

Чи я достатньо хороший, щоб потрапити до Раю? Відповідь

Чи буде все людство врешті-решт врятовано? Відповідь (Багато людей сподіваються, що колись все буде в порядку і вони таки потраплять до Раю. Але чи це правда?)

Чи є Бог справедливим, коли Він рятує лише деяких? Відповідь

Як я можу бути та відчувати себе прощеним? Відповідь

Як я можу бути впевненим у своєму спасінні? Відповідь

Більше відповідей про спасіння

В Біблії написано: «Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий». Ви не можете заробити подарунок. (grace)

Коли Ісус сказав «вірити» у Нього, Він мав на увазі, що нам потрібно мати віру у Нього, так само як ми б довіряли парашуту при стрибках з аероплану. Ви не просто вірите у парашут – Ви одягаєте його.

Будь-ласка, не «стрибайте» без Ісуса. Якщо Ви помрете у своїх гріхах, то вже не матимете другого шансу. Бог осудить Вас по справедливості, і Ви проведете решту вічності у Пеклі. Які б проблеми Ви не мали на даний момент - це все ніщо у порівнянні з проблемою, яку ви маєте з Творцем. На Вас перебуває Його гнів (від Іоанна 3:36).

Бог не хоче, щоб Ви потрапили до Пекла. Ви також не хочете туди потрапити, тож покайтесь Богу у своїх гріхах прямо зараз, довіртесь Ісусу у Вашому спасінні, і Ви перейдете від смерті до життя.

Після цього читайте Біблію кожен день, та чиніть так, як в ній написано (див. від Іоанна 14:21). Ваша покора Богу є проявом вашої любові. Вірте у Бога, і Він ніколи не залишить Вас.

Скажіть Богу щось на зразок цього:

«Дорогий Боже, сьогодні я відвертаюсь від моїх гріхів (назвіть їх). Сьогодні я вірю в Ісуса Христа як в мого Господа і Спасителя. Він – це єдиний шлях до мого спасіння. Він є «і дорога, і правда, і життя». Будь-ласка, пробач мені, зміни моє серце, та подаруй мені вічне життя. В ім’я Ісуса, Амінь.»


Автор: Comfort. Text copyright, 2003, Living Waters Publications. Текст цієї сторінки також представлений у буклеті від Living Waters Publications.

Будь-ласка, поділіться своїм рішенням з нами…

(відмітьте одне)

Я тільки що помолився і отримав вічне життя через Ісуса Христа завдяки вашому вебсайту (ChristianAnswers.Net).

Я покаявся у своїх гріхах, повірив в Ісуса у своєму спасінні, та вирішив наслідувати Його упродовж усього свого життя, але я все ще невпевнений у своєму вічному спасінні.

Я вирішив заново посвятити моє життя наслідуванню Христа. [Помоліться, покайтесь у гріхах. Попросіть Його допомоги щоб провести життя, гідне Ісуса, з цього дня і назавжди]

Я вже був послідовником Ісуса Христа.

Я ще не вирішив, але я заінтересований. Будь-ласка, зв’яжіться зі мною.

Я не наслідую Христа, і не збираюсь. (Примітка: Див. обов’язкове ПОПЕРЕДЖЕННЯ стосовно цього варіанту)

У Вас є питання стосовно спасіння, Божого прощення або інших речей? ВІДПОВІДІ є поруч.


Ім’я:
Я: Чоловік Жінка
Вік:
My faith:
Other:
Імейл:
Nation:
Напишіть Ваші коментарі. Якщо Ви хотіли б отримати консультацію від одного з наших волонтерів, вкажіть це, будь-ласка.


Пізнайте Божий план для Вас і нашого світу! Подивіться наше відео – онлайн і безкоштовно! — The HOPE
ChristianAnswers.Net
Home
Directory
Christian Answers Network HOME and Directory

Переклад: Alyona Khinchuk