Чи потрапите ви до Раю? Погляд на популярну думку та Біблійську дійсність
Подивитись ІНШІ наші фільми
Step One: Watch the Video
30 хвилин
Для кращого розуміння того, що буде обговорено на цій сторінці, будь-ласка, подивіться фільм за один раз. Він займе лише 30 хвилин.
Step Two: Consider…

Теперь, після завершення перегляду фільму, подумайте про поставлені питання. Як би ви відповили на таке запитання:

“Ви вважаєте, що після смерті Ви потрапите в Рай?”Також подивіться:
Click here to watch THE HOPE on-line!

Добрі Новини - Як спастись від Пекла. Відповідь

Як нам знати, чи правдива Біблія? Відповідь

Знайти більше відповідей на інших частинах нашого сайту…
Christian Answers Network
Is Jesus Christ the answer to your questions?
What is the true meaning of CHRISTMAS?
About the Bible.
Go to our JESUS page.
Archaeology and the Bible
Creation SuperLibrary
The Great Dinosaur Mystery Online
Christian Answers WebBible
click for Kid Explorers
Our Online Catalog

Response to 'Do you think you are going to go to Heaven?' Як порівнюються Ваші відповіді?
 • Так (55%)
 • Сподіваюсь - Не Впевнений (35%)
 • Потраплю до Пекла (4%)
 • Раю не існує (6%)

Якщо Ви знаєте, що потрапите до Пекла, чи якщо Ви заперечуєте саме існування Пекла або Раю, ми просимо Вас ретельно переглянути цю ситуацію. Ми впевені, що Пекло - дуже реальне місце. Пізнайте чому ми так віримо, та чому Вам точно заманеться уникнути цього місця за будь-яку ціну. Ми знаємо, що ця тема для Вас не найприємніша, але вона занадто важлива, щоб її можна було просто ігнорувати.

Будьте насторожі, адже хоча люди і говорять, “так” або “думаю, що так,” багато хто з них дуже неправі стосовно іхнього останнього призначення. Багато людей вірять, що вони потраплять до раю через одну із послідовних помилкових причин.


I'm basically a good person «Фактично, я – гарна людина» (60%)
Говорячи, що ви вважаєте, що ви - хороша, пристойна людина, майте на увазі, що це тому, що ви порівнюєте себе на масштабі чоловіка, а не Бога. Якщо ви порівнюєте себе з Гітлером або Чарльзом Менсоном, звичайно, ви здаєтесь “хорошими”. Але якщо б ви порівняли себе з Матір’ю Терезою? Більшість людей зупиняється десь посеред цих двох крайнощів.

Біблія вчить, що ніхто не є хорошим (До Римлян 3:10). Не ви. Не я. Не Матір Тереза. Ні Католицькі святі. Навіть ні Пророки, відправлені на землю в минулих сторіччях. Тільки Бог хороший. (Від Луки 18:18-20)

Ви усвідомлюєте, що для доброго, святого, довершеного, правдивого Бога неможливо мати в Його присутності кого-небудь, хто зробив хоча б одну помилку? З тих пір, як це є причиною, у нас з’являється проблема: як можемо ми прийти до Святого Бога?


I haven't harmed anybody “Я ніколи не нашкодив нікому” (2% відповідь)
Ви впевені, що Ви ніколи нікоми не шкодили? Ви замислювались над тим, як Ви розмовляєте з іншими? Ісус попереджує нас в Євангелії від Матвія 5:21-22 що навіть говорячи сердиті слова Ви порушуєте Божі заповіді. Також, скільком людям Ви нашкодили, коли Ви були не в змозі зробити щось?

I try to keep the 10 Commandments “Я намагався дотримуватись 10 Заповідей” (5%)
Перш за все, перед тим, як відповісти, погляньте ось на що:
Що Бог очікує від мене?

Ви можете чесно відповісти, що Ви ніколи в житті не брехали—навіть не казали маленької, морально виправданої брехні во спасіння когось? Ніколи не крали — навіть скріпки для паперів? Можливо Ви ніколи не перелюбствували фізично, та чи знали Ви, що, згідно вчення Ісуса навіть бажання людини, з якойи Ви не одружені - те ж саме для Бога, що й фізичний акт?

Якщо Ви порушили закон хоча б один раз, це робить Вас правопорушником. І якщо Ви прислухаєтесь, ваша власна совість скаже, що Ви дійсно є правопорушником.
Дивитись: Чи я достатньо хороший для Рая?


I go to church “Я ходжу в церкву” (8%)
Відвідування церкви - це гарна річ. (Див. » Чому Християнам потрібно ходити до церкви? та » Як я можу знайти гарну церков?) Але якщо Ви ходите в церкву тільки щоб заробити свій шлях до Раю, то прочитайте До Римлян 3:27 та До Ефесян 2:8. Ці вірші дуже чітко кажуть, що ми не можемо зробити нічого на землі (як ходіння до церкви заради вигоди), щоб стати праведним перед Богом.

Ісус мав сильні слова для Фарисеїв Його дня. Вони намагались заробити Боже благовоління, зображуючи себе дуже релігійними. Але Ісус назвав їх “виводком гадюк”. Подивіться також від Матвія 9:11, 12:39, 16:1-4; від Луки 7:39, 18:11.


I believe in God “Я вірю в Бога” (10%)
Можливо Ви вважаєте, що Ваша віра в Бога є достатньою причиною, щоб Ви потрапили до Раю. Але замисліться над цим: якщо Диявол та його демони вірять в Бога, це значить, що вони також потраплять до Раю? (від Якова 2:19) Див. також до Римлян 1:20.

I've done the best I could “Я зробив найкраще з того, що я міг” (15%)
Можливо взагалом ви намагались чинити правильно. Ви зробили декілька помилок, і якщо Бог буде порівнювати Ваші добрі та погані справи, Ви сподіваєтеся, що все буде в порядку. Знову ж таки, ми маємо проблему - якщо Ви согрішили хоча б один разу у Вашому житті, Ви вже порушили закон Бога і є правопорушником. Для Бога наша праведність - це “брудні ганчірки”. Коли ми думаємо про Божий стандарт святості, нас ніде і близько не видно! (Див » Скільки праведності буде достатньо?)

Ми всі порушили закони Бога, та є винними перед Ним.

Так само, як і людський суддя повинен встановити правосуддя і покарати лиходіїв, Бог, хто є повністю справедливий, священний і праведний, повинен також покарати гріх.


Що ж є відповіддю?

Коли це життя закінчиться, кожен із нас буде стояти перед Богом на Дні Суда, і буде давати звіт про своє життя. Байдуже, якими гарними ми намагались бути, навіть наші найкращі зусилля будуть “брудними ганчірками” для Бога, якщо гріх, що відокремлює нас від Бога, не був знищений.

Бог, будучи священним і справедливим, повинен покарати гріх, але Він також є люблячим і милосердним, і не хоче карати нас.

Щоб вирішити цю проблему, Бог послав Його єдиного Сина Ісуса Христа, хто, повністю Бог і повністю чоловік, може заплатити борг за наші гріхи.

Jesus Christ, artist's conception. Films for Christ
Дізнайтеся більше про Ісуса Христа!
Єдиний шлях потрапити в Рай - повірити в Ісуса Христа. Чому Ісус такий важливий? Він - єдиний, хто прожив на землі безгрішне життя. Повністю Бог і повністю чоловік, він був спокушен, як і ми, але все одно був без гріха.

Інший грішник ніколи не міг би звільнити вас від Божого Суду, беручи наше покарання на себе. Тільки Ісус міг зробити це.

Коли ми були присуджені до смерті, 2,000 років тому, Бог у людській подобі ввійшов у зал суду, і Сам заплатив борг за наші гріхи. Подібно до милосердного судді, хто надає своє власне життя для збереження винуватого, Ісус Христос узяв на Себе гріхи світу - праведний вмирає заради неправедного.

Цей ДАР є повністю безкоштовним. Ак і будь-який інший справжній дар, його не можна заробити.

Отримати дар вічного життя можна тільки вірою.

Усвідомлюючи, що ми не можемо врятувати себе, і що ми заслуговуємо Божого покарання за наші гріхи, ми приходимо до Нього вірою. З серцем, готовим покорятися Богу та бути повністю залежним від Нього, ми починаємо вірити в Ісуса Христа, щоб наші гріхи були прощені, і ми могли мати вічне життя.

“Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий, не від діл, щоб ніхто не хвалився.”

Ви можете отримати цей дар вічного життя саме зараз.

Step Three: Decide…
 1. Прийняти Христа - Я хочу прийняти Христа.
  Якщо Ви на знаєте, як прийняти Христа, прочитайте наступне. Біблія каже, що “Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої.” Покайтесь перед Богом. Прочитайте Псалом 51.

  Якщо Ви повірили в Христа - ЛАСКАВО ПРОСИМО до Божої родини! Ми любимо Вас та бажаємо всього найкращого у Вашому житті! Благослови Бог Вац і Ваши родину, та нехай Він використовує ВАС щоб освітити Вш світ!

 2. Не прийняти Ісуса - Я не вірю в жодне з написаного тут. Я все ще скептичний.

 3. Знов посвятити - Я вже віруючий, і хочу знову посвятити моє життя Христу.
  Дивіться наші поради для нових та зростаючих Християн.

 4. Зачекати - В мене все ще є питання. Напишіть нам.

Як я можу бути впевнен у мойому спасінні? Відповідь

Інформація на цій сторінці представлена завдяки Ray Comfort та Films for Christ. Права належать Double Vision Studios.

Дивіться інші наші фільми онлайн

goldbar
ChristianAnswers.Net
CAN Home
Shortcuts
Christian Answers Network ДОМАШНЯ СТОРІНКА та ДИРЕКТОРІЯ
Переклад: Альона Хінчук

Is Jesus Christ the answer to your questions?